święto babci i dziadka


Najdroższy dziadku to jest piosenka, którą śpiewają tobie wnuczęta, nie o zabawce ani o kwiatku to jest piosenka o naszym dziadku… słowami znanej piosenki najmłodsze dzieci powitały przybyłych gości na nasza uroczystość. Mimo mrozu na twarzach pięknych, młodych Babć i przystojnych Dziadków widać było radość i dumę ze swoich wnuków. Wśród wielu słów skierowanych do gości wnuczki i wnuczęta opowiedzieli jakie są współczesne Babcie i Dziadkowie :

Dzisiejsze babcie problem mają, bo bardzo młodo wyglądają, dziadkowie babciom dorównują i też się dobrze prezentują. I oświadczyli nie przypadkiem, że o swoje zdrowie będą dbali i zawsze młodo wyglądali. Babcia uprawia aerobik a dziadek na siłownie chodzi.

Oprócz wierszy i piosenek dzieci obdarowywały gości prezentami. Złotą rybką, która spełniała życzenia. Lekkimi, wygodnymi, bajkowymi buty, które do sklepu skracają drogę. Czarodziejskim stoliczkiem, który zawsze nakrywa się sam. Ana tym stoliczku na zawołanie zjawia się obiad albo śniadanie. Była tez książka z bajkami, którą wnuczętom czytać można czasami.

Babcie i Dziadkowie bardzo wzruszenie oglądali występy dzieci. Mali artyści w podziękowaniu otrzymali głośne brawa. Po uroczystości na zaproszonych gości czekał słodki poczęstunek.

Opracowała: Bożena Wojda


  • Buziaki dla Babć i Dziadków
    buziaki dla babć i dziadków
  • Jeszcze taniec
    jeszcze taniec
  • Kolejny wiersz :)
    kolejny wiersz :)


kliknij po więcej zdjęć z tej galerii!